Květen 2013

Ahojky

31. května 2013 v 21:56 | Dream-ka |  Moje maličkost
Jsem holka z vesnice , a jsem za to ráda :) Mám jizvy na kolenou a na loktech od kola.Miluji sezení v trávě a nedokážu sedět 45 minut v klidu na židli.Nevadí mi brouci , jen pavouci.Miluju všechny živé tvory ale nenávidím v mnoha ohledech lidskou povahu.Nerada ublližuji lidem :( Nemám vybraný hudební styl a poslouchám vše možné ale nejraději mám asi Nohavicu :) Chtěla bych zachránit svět , ale vím že je to jen sen.Alespon pomáhám v kampani Green Life a možná se příští rok kouknu i do Indonezie a budu zachranovat zvířátka.
Jsem toho názoru že člověk je na světe největší parazit a škůdce a bohužel nemáme nic co by náš počet regulovalo ( zní to krutě , vím , ale je to tak jen se nad tím zamyslete)
Ráda se usmívám na lidi i když mě pořád něco rápí a na srdci mám šrám.Lidé mě pak považují za silného člověka přesto že se v tu chvíli skoro hroutím.Ostatně to mám napsáno i v charakteristice Berana :) Miluji sezení u ohně s flaškou v ruce , když někdo hraje na kytaru :) Miluji trávu a miluji vodní dýmku :) Nemám ráda lidi co se jenom litují, ačkoliv to také dělám ale v soukromí.Ubližuji sama sobě , nevím proč .. asi se jen .. trestám.Dost lidí mě považuje za dobrého člověka já si však dobře nepřipadám.Odpoštím ale nezapomínám
Miluji Gilmorky ale často na ně nekoukám.
Přijdu si bláznivá a spokojená, a za chvíli jsem zase mrzutá a nespokojená :) Občas se mračím jako malá holka.Na lidi občas působím zvláštně .. přijde mi jakoby se mne báli :D málokomu dám šanci aby mě poznal.Hlavně chlapcům tu možnost nerada dávám většinou to dopadá špatně a já nerada ubližuji lidem.
Mou nejoblíbenější pohádkou je Malý princ.Mohla bych jí číst dokola a nikdy mě neomrzí,nikdy se mi nepřestane líbit.
Ráda si zpívám i když to neumím :)
Trápí mě víc osudy mých blízkých než můj vlastní a ničí mě když vidím jak někteří dopadají :( Štve mě dnešní smutný a depresivní svět , proto si ho ráda užívám :) a občas zase ráda jenom ležím doma , koukám do akvárka nebo na filmy,poslouchám muziku a s nikým nekomunikuju.Často koukám na zvonící telefon ale nezvednu ho.Často stojím za dveřmi a předstírám že nejsem doma. Jsem blázen :)
Baví mě když se někdo zbytečně rozčiluje, myslím že ročílení lidé vypadají legračně :)
Miluji když mě můj malej myší kamarád lechtá na krku a na břiše a na žebrech :) Když mi vykukuje z rukávů a hned se ke mě běží schovat.Nesnáším že neumím pravopis , každopádně jsem na tom ještě dobře x)
Nemám ráda lež, a ráda mluvím narovinu, když se mi nelíbíš nebo mě něčím odradíš , můžeš si být jist že mě nikdy nepoznáš protože já ti to nidky nedovolím.
Miluji pohledy lidí kteří vedle mě sedí na zastávce a najednou na ně z mého růkávu nebo z kapuci vykoukně blonďatá myš :D vždycky mě ty lidi rozesmějou :D
Mohla bych pokračovat dál a dál ale ... to by byl dlouhý článek a stejně ho nikdo číst nebude :)
Miluji svoje blogový holky milvoaný , i když mě asi zavrhli ale toje jiý příběh :) že Esther :)
Mějte se fanfárově :)