Hledání pokladu v Kaplici

1. června 2013 v 19:11 | Dream-ka |  Moje maličkost
Utekla jsem tento víkend z Hradů do Kaplice abych se mohla učit.Vlastně,učení je pouhá záminka , utikám před nečím nebo spíš někým jiným.Ale to je dlouhý příběh jen mě dnes trochu vystreslo že ten dotyčný dostal přes hubu a byl v nemocnici.Byla jsem z toho docela v háji.

Šla jsem se projít,už jsem zapoměla jak dokáže být Kaplice krásná.Šla jsem se projít na kopeček a vzpoměla si jak jsme tam kdysi hledali poklad.Znáte tu hru jak je po jižních čechách (možná nejenom v jižních) poschováných několik krabiček s drobnostmi a notýskem?Jestli ne najděte si to na netu , kouknete se na spoustu krásných míst a otevřou se vám užasné výhledy.Nu jak jsem si na to vzpoměla už jsem měla o zábavu postáráno.Zbožnuji ten pohled do krajiny,z velkého kopce kdy je najednou všechno tak maličké a já jsem král světa :) Poklad jsem našla , pořád si todobře pamatuji :) jen mě mrzí že náš zápisek už tam není :(
Dneska se opět opiju,sama .. a budu se užírat tím jak moc mi Majda chybí, a jak moc ubližuji Jéňovi.Ach ach .. Majda a Jéňa .. přijdou mi jak Edward a Jacob :D :D (ano před pár dny jsem koukala na stmívání) A já jsem Bella .. beznadějně a nenávratně zamilovaná do Majdy který tady se mnou není , a zbožňující Jéňu který se však nikdy neprobije do mého srdce tak hluboko jako Majda ... Ale to už jsem zase někde úplně jinde :) Včera jsem zase ležela v posteli a představovala si jaké by to bylo kdyby tam se mnou Majda ležel,poslouchal na gramofonu Darmoděje a objímal mě .. Pravda kdyby byl Majda na svobodě tak nemusím utíkat do Kaplice.
Rány na zápěstí už se pomalu hojí a já zjišťuji že tentokrát zanechají větší stopy ... sakra , sakra , sakra .. už nikdy :( NIKDY !!
Nechci se trápit .. takže nebudu .. musím to přežít .. však už je to jenom 11 měsíců :/ \Pak už bde všechno fajn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama