Mrtváá !

11. června 2013 v 18:39 | Dream-ka |  Moje maličkost
Druhý den praktických závěrečných zkoušek za mnou.Ono to zní důleitě ale vpodstatě se jenom hrabu v hlíně :D Dnes jsme aranžovali a urovnávali pozemek kam následně vysadíme přes 200 afrikánů,begonií a karafiátů.Parááda :/ Dneska už jsme jich pár stihli ale díky bohu nás tam nemůžu dret déle ne do tří :P A zítra poslední den praxe :( ach jo bude mi to chybět,hlavně mistr mi bude chybět byl to takovej pohodář a přitom měl respekt.Občas si říkám že o mam radši než tátu :/ :)
A dnes také naposeldy spím na intru.Příští rok,pokud se dokou k tomu nastoupit na nástavbu, už na intru nebudu a budu bydlet u sestry a jejího přítele.Na gauči v obýváku .. :D no co televize tam je a noťas mít budu a stejně chci žít aktivnějším životem tak můžu chodit ven a venčit jim psíka :D Sem lenoch .. měla bych se učit na ustní zkoušky a úplně na to prdim .. moc se zhuluju přes den no .. a to chci jít ještě po učebce na joint i když to vypadá že ani učebka nebude.
Včera jsem nemohla napsat byla jsem fakt mrtvá.Spala jsem 3,5 hodiny a pak 8 hodin makala na praxi .. už tu školu chci mít za sebou, i když chybět mi to bude u teď mi to chybí.
Jinak jsem šťastná že nemusím být doma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama